To ερχόμενο Σάββατο θα πραγματοποιηθεί η συνέντευξη Τύπου και η ζύγιση του Apocalypse. Συγκεκριμένα θα λάβει χώρα εντός του Αμφιθέατρου Πολιτών, ακριβώς διπλά στο «Γ. Στεφανόπουλος», εκεί όπου την Κυριακή θα γίνουν οι αγώνες. Η ζύγιση θα ξεκινήσει στις 10 το πρωί και από εκεί και έπειτα θα συνεχιστεί ολόκληρο το πρόγραμμα.
Την Κυριακή 19/01 οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 16:00 και παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα και τα τελικά ζευγάρια
- Απο 4-6.30 θα γίνει το Kick Boxing Part1
- 6.30 – 8 MUAY THAI PART1
- 8-9.30 MUAY THAI PART2
- 9.30-11 KICK BOXING PART2
SUPERVISORS
- ΓΚΙΤΣΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
- ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
- ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
- ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ACTION MED
Εισιτήρια 15€ 20€ VIP 35€ ροτόντα
KICK BOXING PART 1
- ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΥ (PN TEAM) – ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ (ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ) 3Χ1,5′
- ΤΖΙΜΑΣ ΧΑΡΗΣ (TITANAS TEAM) – ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ (TIKENTZOGLOY TEAM) 3Χ2′
- ΜΠΑΓΚΝΤΑΣΑΡΙΑΝ ΑΜΠΕΛ (FLORIN ΤΕΑΜ) – AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΙΖΟΣ (ΤΕΑΜ LADIAS) 3X2′
- ΜΠΙΝΙΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (PN TEAM) – ΔΡΟΣΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ (ΧΡΥΣΑΚΗΣ ΤΕΑΜ) 3X2′
- ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΔΙΑΣ (TEAM LADIAS) – ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ (FIGHT CLUB GALATSI) 3X2′
- ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΚΚΑΣ (ΚΟΛΟΣΣΌΣ GYM) – ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ( FIGHT CLUB GALATSI) -80KG 3X2′
- ΚΟΧΛΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (BUDO FIGHTERS)- ΓΙΑΝΝΗΣ ‘XES’ ΣΕΡΟΥΚΑΣ (FLORIN TEAM 3X2′
- ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΙΡΗΣ (NO LIMIT ACADEMY) – ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (BG ACADEMY) 3X2′
- ΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (NAS CAMP) – ΚΑΡΑΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (LIONS CAMP) 3X2′ HEAVYWEIGHT 4-MEN TOURNAMENT
- ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (SARANTITIS CAMP) – ΒΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (BOULAS TEAM) 3Χ2′ HEAVYWEIGHT 4-MEN TOURNAMENT
- ΚΟΚΚΑΛΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (XASAN TEAM) – ΚΑΠΑΝΤΑΗ ΓΩΓΩ (STAMATELOS TEAM) 57KG 3X2
- ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ (DRINAS TEAM) – ΧΑΡΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (FIGHT CLUB GALATSI) 67KG 3X3
MUAY THAI PART 1
- ΘΟΔΩΡΗΣ MAD DOG (MAD DOG CAMP) – ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΚΙΡΗΣ(NAS CAMP)
- ΜΑΙΜΠΟΡΟΔΑ ΒΙΤΑΛΙΚ (MAD DOG CAMP) – ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (MALIKOUTIS CAMP) 3X2 63K
- ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ (NAS CAMP) – ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (LIONS CAMP) -81KG MUAY THAI 3Χ2′
- ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΣΑΡΔΟΣ (PSILOPATIS CAMP) – ΜΑΡΙΟΣ NOYTΣΟΣ (NAS CAMP) 67KG MUAY THAI 3Χ2′
- ΝΤΑΚΑΚΟΣ ‘COLOMBIAN’ ΓΙΑΝΝΗΣ (KRU MARIO) – ΣΑΟΥΛΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (NO LIMIT ACADEMY) -62KG MUAY THAI 3X2
- ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΗΣ (PLIAKOS CAMP) – ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΝΤΕΜΣΕ (KRU MARIO) 61K 3X2
- ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (NAS CAMP) – ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΜΠΥΛΑΥΚΑΣ (KRU MARIO) JUNIOR S-1 MUAY THAI TITLE
- ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (RAMA CAMP) – ΚΑΡΝΑΒΕΖΟΣ ΗΛΙΑΣ (MALIKOUTIS CAMP) -60KG 3Χ2 MUAY THAI
MUAY THAI PART 2
- ΣΑΛΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (DIAMOND CAMP) – KOΡΑΝΤΟ ΓΙΑΚΟΥ (BUDO FIGHTERS) -71KG 3X3 MUAY THAI
- NIKOΣ ΝΑΤΣΗΣ (TIGER CAMP) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ‘FIREMAN’ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ( PLIAKOS CAMP ) 3X3 -72KG MUAY THAI
- ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ‘BULLET’ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (LIONS CAMP) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ‘TERROR’ ΒΛΑΧΟΣ(KRU MARIO) 3X3′ -62KG S-1 GREEK MUAY THAI TITLE
- ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ( ΑΤΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)– ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (PSILOPATIS CAMP) 73KG 3X3 MUAY THAI
- ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (MMA GYM) – ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (RAMA CAMP) 60Κ 3Χ3
KICK BOXING PART 2
- ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (MASTRODOUKA TEAM) – ΙΩ ΚΑΡΠΟΥΖΛΗ (ΜΜΑ GYM) 3X3 62KG
- ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΤΟΣΛΟΥΚΟ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ) – ΦΩΤΗΣ ΓΚΙΩΝΗΣ (IOAKIMIDIS TEAM) 81KG
- ΧΙΩΤΗΣ ‘PANTRHO’ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (FIGHT CLUB GALATSI) 81KG 3X3
- ANTRIAN SOULI (XASAN TEAM) – ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ZONGAS TEAM) 65KG 3X3
- ΤΕΛΙΚΟΣ 4-MEN TOURNAMENT
- ΚΕΡΠΑΤΣΙ »APACHI ΣΩΚΡΑΤΗΣ (FIGHT CLUB GALATSI) – ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΚΙΚΑΣ (CHANTZOPOULOS TEAM) 69KG 3X3′
- ΚΑΤΙΑ TSOVGAN ( DIAMOND CAMP) – EΜΥ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ (BG ACADEMY) 51KG 3X3′