Ανακοινώθηκε ολοκληρωμένη η κάρτα του Face Off 2 που θα πραγματοποιηθεί στις 13 Ιανουαρίου στο «Γ. Στεφανόπουλος» στο Περιστέρι.
Η κάρτα με όλους τους αγώνες του σόου:
MAIN CARD
1) BOXING FIGHT 67 KG 3*3΄
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΣ ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ) VS ΛΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (THE GUN ACADEMY)
2) BOXING FIGHT 93KG 3*3΄
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ZACHOS TEAM) VS ΦΑΡΕΣ ΕΖΕΛΝΤΙΝ (TEAM WOLF 31)
3) VERSUS ELIMINATION LOW KICK FIGHT 36 KG 3*2΄
ΠΕΛΙΒΑΝ ΛΑΝΙ (ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ) VS ΜΕΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ)
4) KICK BOXING FIGHT K1 RULES 64KG 3*2΄
ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ (LIONS VEROPOULOS TEAM) VS ΑΛΙΧΑΝΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (HELLAS TOP TEAM)
5) BOXING FIGHT 75 KG 3*3΄
ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (MR KO GYM) VS ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (WEST WARRIORS)
6) SUPER FIGHT K1 RULES 83KG 3*3΄
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (FILIS GYM)vs ΚΟΥΡΕΤΣOΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (KRITIKOS CAMP)
7) BOXING FIGHT HEAVY WEIGHT 3*3΄
ΘΕΟΔΩΡΟΥ » MEAN MACHINE» ΓΙΑΝΝΗΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ (ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ TEAM)
8) BOXING FIGHT 81KG 3*3΄
SKUKAVITSE AFTO (SFIRIDIS TEAM) VS ZUKA ALI ( K1 GYM)
9) BOXING FIGHT 67KG 3*3΄
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΑΣ (SASARIDIS TEAM) VS ΣΤΡΟΥΤΖΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (THE GUN ACADEMY)
10) TITLTE BOXING FIGHT 73KG 5*3΄
ΚΑΤΕΜΗΣ »JIM JIM LOCO» ΚΑΤΕΜΗΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(OLD SCHOOL BOXING)
11) TITLTE BOXING FIGHT HEAVYWEIGHTS 5*3΄
ΜΙΣΣΙΑΣ »SCARFASE» ΠΑΥΛΟΣ (KRITIKOS CAMP) VS ΔΑΝΙΗΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ (THE GUN ACADEMY)
PRE GAMES PART 2
1) 57KG
ΓΙΑΜΠΙΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ TEAM) VS ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (UNDERGROUND GYM)
2) 57KG
ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ (CHONDRODIMOS TEAM) VS ΓΚΕΛΙ ΜΑΡΙΟΣ (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ TEAM)
3) 71KG
ΡΑΣΙΜΟΓΛΟΥ ΕΚΡΕΜ (K1 GYM GYZI) VS ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (SFIRIDIS TEAM)
4) 45KG
MANDROVSCHI STATHIS (INTERNATIONAL CHAMPION) VS ΖΑΜΠΡΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΑΜ)
5) 75KG
ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΣ (CHONDRODIMOS TEAM) VS ΧΟΛΕΒΑΣ ΝΙΚΟΣ (WEST WARRIORS)
6) 50KG
CHATSARDIAN ΑΓΓΕΛΟΣ (J&S ACADEMY) VS ΝΤΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΤΡΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
7) 69KG
ΜΠΟΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΤΡΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) VS ΤΟΝΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ( ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ)
8) 68KG
ΦΕΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ(J&S ACADEMY)
PRE GAMES PART 1
1) LOW KICK 29KG
ΠΑΪΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΤΣΙΜΠΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ULTIMATE ACADEMY)
2) LOW KICK 37KG
ΦΕΡΟΥΝΑΪ ΝΙΚΟΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ( STAMATELOS TEAM)
3) LOW KICK 27KG
ΧΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (CHAZARIDIS TEAM) VS ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ(STAMATELOS TEAM)
4) LOW KICK 22 KG
ΣΟΥΡΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (THE GUN ACADEMY) VS ΣΚΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ (APOSTOLIDIS TEAM)
5) LOW KICK 33KG
ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ (APOSTOLIDIS TEAM) VS ΒΑΣΙΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ( CHAZARIDIS TEAM)
6) LOW KICK 59KG
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΛΑΣΗ ( ZACHOS TEAM) VS ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΔΩΡΑ(STAMATELOS TEAM)
7) LOW KICK 60 KG
ΛΙΚΟΥΔΗ ΟΛΓΑ ( ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) VS ΙΟΥΛΙΑ ΜΟΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗ (FILIS GYM)
8) LOW KICK 62KG
ΝΤΟΝΤΑΙ ΜΑΡΙΟΣ (THE GUN ACADEMY ) VS ΤΣΙΜΠΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ULTIMATE ACADEMY )
9) LOW KICK 50KG
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΕΛΛΗ (STAMATELOS TEAM) VS ΓΡΙΛΙΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΝΑ (K1 GYM ΣΕΠΟΛΙΑ)
10) LOW KICK 50KG
ΡΙΓΑ ΜΑΤΙΝΑ (KRITIKOS CAMP ) VS ΠΙΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
11) LOW KICK 39KG
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ( CHAZARIDIS TEAM) VS ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ATROTOS ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
12) LOW KICK 50KG
ΚΟΥΓΙΑΝΟΥ ΕΒΙΤΑ (THE FIGHTING MALL) VS ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (MONOMAXOI ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ)
13) LOW KICK 63KG
ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ (THE GUN ACADEMY ) VS ΚΟΝΤΟΥ ΣΠΕΡΥ ( THE CORE FIGHTEAM)
14 ) LOW KICK 65KG
ΙΑΚΟΒΟΥ ΠΑΝΕΛΗΣ ( STAMATELOS TEAM) VS ΚΛΕΝΤΙ ΜΟΥΓΙΑΪ (K1 GYM ΓΚΥΖΗ)