Southern Judo Academy: Έκλεισε τη σεζόν με 7 μετάλλια

Έγραψε επιτυχίες το Southern Judo Academy.

Ανακοίνωση εξέδωσε το Southern Judo Academy αναφορικά με το κλείσιμο της σεζόν και τη συμμετοχή του συλλόγου.

Αναλυτικά: «Με τον καλύτερο τρόπο και με πολλές επιτυχίες κλείνουμε την αθλητική μας σεζόν.

Στο διασυλλογικό πρωτάθλημα ne-waza που πραγματοποιήθηκε Κυριακή, 19 Ιουνίου 2022 ο αθλητικός όμιλος τζούντο Αλίμου πήρε μέρος με 8 αθλητές και αθλήτριες και κατέκτησε συνολικά 7 μετάλλια: 3 χρυσά 2 αργυρά και 2 χάλκινα.

Χαραλαμπίδης Λάζαρος 50Kg παίδων Β’

Συγχαρητήρια και στον Κωνσταντίνο Δενδρινό ο οποίος κέρδισε 1 αγώνα και έχασε για την τρίτη θέση 4» πριν την λήξη του αγώνα ενώ κέρδιζε.

Πολλά μπράβο σε όλους γιατί πραγματικά τα δώσανε όλα πάνω στο τατάμι και προσπάθησαν για το καλύτερο.

Ευχόμαστε σε όλους καλό καλοκαίρι, καλές διακοπές, με υγεία και συνεχίζουμε δυναμικά την πορεία μας από 1η Σεπτεμβρίου«.