25/04/2024

Με 3 μετάλλια επέστρεψε από την Αμαλιάδα το Fight Club Patras

Με μεγάλη συμμετοχή αθλητών ολοκληρώθηκε το ανοιχτό πρωτάθλημα TAE KWON DO την περασμένη Κυριακή 11 Μαΐου 2014 στο “Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας”. Στο τουρνουά έλαβαν μέρος 3 αθλητές του FIGHT CLUB PATRAS, η Αλεξία Γεωργακοπούλου στα -49 κιλά γυναικών όπου κατέκτησε την 1η θέση με μια πολύ καλή εμφάνιση , ο Μιχάλης Πανούσης στα -80 κιλά ανδρών κατέκτησε την 2η θέση και η Ελένη Γεωργακοπούλου στα -49 κιλά γυναικών κατέκτησε την 3η θέση. Οι αθλητές έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό  εκπροσωπώντας  τον σύλλογο τους, επιβεβαιώνοντας για ακόμη μια φόρα πως στο FIGHT CLUB  κάνουν εξαιρετική δουλειά. Ο προπονητής τους Μιχάλης Κοτσόπουλος δηλώνει ικανοποιημένος με την εμφάνιση των αθλητών του. Οι σκληρές προπονήσεις συνεχίζονται και όλοι οι αθλητές του συλλόγου ετοιμάζονται για νέες επιτυχίες σε επόμενους αγώνες.