Η κάρτα αγώνων της ΠΟ.ΜΜΑ

Η κάρτα αγώνων της ΠΟ.ΜΜΑ

Ανακοινώθηκε η κάρτα αγώνων της ΠΟ.ΜΜΑ για την διοργάνωση Belt Tournament στις 20 Μαΐου. 


Κατηγορία  -61.2kg
Κασελούρης  Σωτήρης             Diamond Camp        προπονητής Αθηνόδωρος Μιχαϊλίδης, Χριστοδούλου Τόνυ
Σιούτης  Μάκης                         Hellas Top Team      προπονητής  Δημητρίου Δημήτριος
Τζενσίλ Σέφα                             Octagon Club            προπονητής Κατραμάνος  Άρης
Αναστασιάδης Ιωάννης           ΜΜΑ Κόρινθος        προπονητής  Μανουσιάδης  Βασίλης
Κατηγορία -66 kg
 
Μυρτίνης  Ηλίας                        Old Shool Fight Gym    προπονητής  Ξερικός Βασίλης
Σκορδούλης  Κωνσταντίνος     ΜΜΑ  Κόρινθος            προπονητής  Μανουσιάδης  Βασίλης
Μουμτζής  Αλέξανδρος             Black Belt Academy     προπονητής  Μουμτζής  Βαγγέλης
Borhan  Bachramdazeh            K-1 Gym                          προπονητής  Σώζος Παναγιώτης
Κατηγορία  -70 kg
 
Τολέντι Κούλα                             EFL academy- Fighting Mall προπονητής Μόχου Δημήτριος, Κακαράκης Γ.
Μοιρώτσος  Δημήτρης               Παγκράτιον Αρένα                  προπονητής  Καρμίρης Παναγιώτης
Λασκαρίδης  Κωνσταντίνος      GFT                                             προπονητής  Κατσινόπουλος  Γιώργος
Παπαδημητρίου Παύλος            Ευβοϊκή Δύναμη                     προπονητής Παπαϊωάννου Γιάννης
Κατηγορία  -77 kg
 
Ρομέο Μέσχι                                      Κ-1 GYM                                προπονητής  Σώζος Παναγιώτης
Λασκαρίδης   Χρήστος                     Hellas Top Team                 προπονητής  Δημητρίου Δημήτριος
Αλντο Ασναϊ                                       Πυρσός Κορωπίου               προπονητής  Ανέστης Νίκος
Τικουρισβίλι  Γεώργιος                    Fight Academy Korinthos  προπονητής  Σούκουλης  Νίκος
Κατηγορία  -93 kg
 
Παπαδόπουλος Διονύσης           Α.Σ.Αραχίων Αμαλιάδος   προπονητής   Δ.Παπαδόπουλος
Παπαδόπουλος Γιώργος              Μονομάχοι Λάρισας         προπονητής  Κοτασίδης Νίκος
Μάρης  Βασίλης                             Ηρακλής  Αγρινίου           προπονητής  Καψιμάλης  Γιώργος
Ησαϊας  Τόπι                                  Old School Fight Gym       προπονητής  Ξερικός Βασίλης
 Super Fights
1)Eφήβων  -61.2 kg
 Ηλιάδης  Στέφανος          Λέοντες  Ασπροπύργου   προπονητής   Πολατίδης  Γιάγκος
 Τσιναρίδης  Αλέξης          ΜΜΑ Κένταυρος             προπονητής     Μποτώνης  Ιωάννης
2)Εφήβων  -72 kg
   Καρτάσης  Γιώργος          Ηρακλής  Αγρινίου      προπονητής   Καψιμάλης  Γιώργος
   Ντελής  Κωνσταντίνος     Black Belt Academy     προπονητής  Μουμτζής  Βαγγέλης
3)  Εφήβων  -72 kg
   Μάρκου Δημήτρης            Diamond Camp        προπονητής  Αθηνόδωρος Μιχαϊλίδης, Χριστοδούλου Τόνυ
   Σεράνι  Κλαούντιο             Husky  Academy      προπονητής  Μαλλιαρός Φράνκ
4) Παίδων -52 kg
   Κωνσταντακέλος Κων/νος   Olympians          προπονητής  Φωτιάδης Μπάμπης
   Ντόκος Αλέξης                        Α.Σ. Έυροον       προπονητής  Αρβανίτης  Νικόλαος
Τις απονομές ζωνών θα κάνει ο Βραζιλιάνος εκπαιδευτής της Kings MMA από την Αμερική Ricardo Testai. Η διοργάνωση θα λάβει χώρα στο στάδιο «Ολυμπιονίκης Μπάμπης Χολίδης» στις Αχαρναί και ώρα έναρξης 18.00