ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ APOCALYPSE ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ .ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ. ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΣΗ ΤΩΝ ΚΡΙΤΩΝ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕΣΩ ΕΝΟΣ ΚΑΙΝΟΤΟΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΘΕΑΤΕΣ.
.
KICK BOXING PART 1
.
ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΥ (PN TEAM) – ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ (ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ) 3Χ1,5
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νίκος Μαρκου με ομόφωνη απόφαση
.
ΤΖΙΜΑΣ ΧΑΡΗΣ (TITANAS TEAM) – ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ (TIKENTZOGLOY TEAM) 3Χ2′
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Κωνσταντής Γιάννης με ομόφωνη απόφαση
.
ΜΠΑΓΚΝΤΑΣΑΡΙΑΝ ΑΜΠΕΛ (FLORIN ΤΕΑΜ) – AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΙΖΟΣ (ΤΕΑΜ LADIAS) 3X2′μκ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής ο Ρίζος με ομόφωνη απόφαση
.
ΜΠΙΝΙΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (PN TEAM) – ΔΡΟΣΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ (ΧΡΥΣΑΚΗΣ ΤΕΑΜ) 3X2′
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:Νικητής ο Δρόσος Ανδρέας με ομόφωνη απόφαση
.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (SCORPION TEAM) – ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ (FIGHT CLUB GALATSI) 3X2′
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής Παπαδόπουλος με ομόφωνη απόφαση.
.
ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΚΚΑΣ (ΚΟΛΟΣΣΌΣ GYM) – ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ( FIGHT CLUB GALATSI) -80KG 3X2′
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής ο Άνθιμος με απόφαση
.
ΚΟΧΛΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (BUDO FIGHTERS)- ΓΙΑΝΝΗΣ “XES” ΣΕΡΟΥΚΑΣ (FLORIN TEAM 3X2′)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΚΟΧΛΙΑΡΙΔΗΣ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ
.
ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΙΡΗΣ (NO LIMIT ACADEMY) – ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (BG ACADEMY) 3X2′
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής Αντωναρόπουλος με ομόφωνη απόφαση
.
ΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (NAS CAMP) – ΚΑΡΑΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (LIONS CAMP) 3X2′ HEAVYWEIGHT 4-MEN TOURNAMENT
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής ο Γρηγορακάκης με ΚΟ με ψηλό λάκτισμα
‘
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (SARANTITIS CAMP) – ΒΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (BOULAS TEAM) 3Χ2′ HEAVYWEIGHT 4-MEN TOURNAMENT
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής ο Βακάκης με ομόφωνη απόφαση.
ΚΟΚΚΑΛΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (XASAN TEAM) – ΚΑΠΑΝΤΑΗ ΓΩΓΩ (STAMATELOS TEAM) 57KG 3X2
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικήτρια η Κοκκαλίτσα με ομόφωνη απόφαση
.
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής Κορωνίδης με απόφαση
ΜΑΙΜΠΟΡΟΔΑ ΒΙΤΑΛΙΚ (MAD DOG CAMP) – ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (MALIKOUTIS CAMP) 3X2 63K
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής ο Μαιμπορόδα με ομόφωνη απόφαση.
.
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ (NAS CAMP) – ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (LIONS CAMP) -81KG MUAY THAI 3Χ2
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Ρουσάκης με απόφαση
ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΣΑΡΔΟΣ (PSILOPATIS CAMP) – ΜΑΡΙΟΣ NOYTΣΟΣ (NAS CAMP) 67KGMUAY THAI 3Χ2′
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής Νούτσος με εγκαταλειψη.
.
ΝΤΑΚΑΚΟΣ “COLOMBIAN” ΓΙΑΝΝΗΣ (KRU MARIO) – ΣΑΟΥΛΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (NO LIMIT ACADEMY) -62KG MUAY THAI 3X2
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής ο Ντακάκος με απόφαση
.
ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (NAS CAMP) – ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΜΠΥΛΑΥΚΑΣ (KRU MARIO) JUNIOR S-1 MUAY THAI TITLE
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής ο Βασταρδης με απόφαση
.
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (RAMA CAMP) – ΚΑΡΝΑΒΕΖΟΣ ΗΛΙΑΣ (MALIKOUTIS CAMP) -60KG 3Χ2 MUAY THAI
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Παπουτσάκης με διακοπή
.
ΣΑΛΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (DIAMOND CAMP) – KOΡΑΝΤΟ ΓΙΑΚΟΥ (BUDO FIGHTERS) -71KG 3X3 MUAY THAI
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής ο Σαλατάς με ομόφωνη απόφαση
.
NIKOΣ ΝΑΤΣΗΣ (TIGER CAMP) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ “FIREMAN” ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ( PLIAKOS CAMP ) 3X3 -72KG MUAY THAI
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής με ομόφωνη απόφαση Αλέξναδρος Βασιλειάδης.
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ “BULLET” ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (LIONS CAMP) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ “TERROR” ΒΛΑΧΟΣ(KRU MARIO) 3X3′ -62KG S-1 GREEK MUAY THAI TITLE
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής με νοκ – άουτ χάρη σε συντριπτικό χτύπημα στα πλευρά ο Αλέξανδρος Βλάχος.
ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ( ΑΤΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)– ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (PSILOPATIS CAMP) 73KG 3X3 MUAY THAI
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής Βασίλης Μαρίνος
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (MMA GYM) – ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (RAMA CAMP) 60Κ 3Χ3
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Παπουτσάκης με ομόφωνη απόφαση
.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ (DRINAS TEAM) – XAΡΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (FIGHT CLUB GALATSI) 67K 3X3
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής ο Γαστεράτος
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (MASTRODOUKA TEAM) – ΙΩ ΚΑΡΠΟΥΖΛΗ (ΜΜΑ GYM) 3X3 62KG
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικήτρια η Μαρία Μαστρογιάννη με ομόφωνη απόφαση
ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΤΟΣΛΟΥΚΟ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ) – ΦΩΤΗΣ ΓΚΙΩΝΗΣ (IOAKIMIDIS TEAM) 81KG
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής με διακοπή ο Γκιώνης
ΧΙΩΤΗΣ “PANTRHO” ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (FIGHT CLUB GALATSI) 81KG 3X3
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής Χιώτης με ομόφωνη απόφαση
ANTRIAN SOULI (XASAN TEAM) – ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ZONGAS TEAM) 65KG 3X3
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:Νικητής Καλλίστης με ομόφωνη απόφαση
ΤΕΛΙΚΟΣ 4-MEN TOURNAMENT
ΣΤΑΥΡΟΣ «HULK» ΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗΣ (NAS CAMP) – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΚΑΚΗΣ (BOULAS TEAM)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:Νικητής Γρηγοράκης με ομόφωνη απόφαση
ΚΕΡΠΑΤΣΙ »APACHI ΣΩΚΡΑΤΗΣ (FIGHT CLUB GALATSI) – ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΚΙΚΑΣ (CHANTZOPOULOS TEAM) 69KG 3X3′
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Νικητής με ομόφωνη απόφαση Διονύσης Γκίκας
ΚΑΤΙΑ TSOVGAN ( DIAMOND CAMP) – EΜΥ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ (BG ACADEMY) 51KG 3X3′
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Κουγιουμτζόγλου με ομόφωνη απόφαση