15/06/2024

Gods of War, όλα τα αποτελέσματα της βραδιάς

Το Fightsports σας μεταφέρει τον παλμό του Gods of War.

Το Fightsports βρίσκεται στο Κλειστό του Αγίου Θωμά και θα σας μεταφέρει LIVE τα αποτελέσματα του Gods of War.

Η σελίδα ανανεώνεται κατόπιν δίκη σας επιλογής

Καλησπέρα, αυτή τη στιγμή βρισκόμαστε στη φάση των PRELIMS του GOW. Η ατμόσφαιρα είναι ζέστη, οι αγώνες έχουν αρχίσει εξαιρετικά καλά.

Λάμπρος Αφαλωνιάτης vs Χρήστος Μιχαλούτσος: Νικητής Αφαλωνιάτης

Ελένη Χαγοράρη vs Aντζελίνα Λάμπρου: Νικήτρια Ξαγοράρη

Παυλίνα Πεζούλα vs Eύη Γαμπιεράκη:  Nικήτρια Πεζούλα

Θοδωρής Σάκαρης vs Aιμίλιος Καμπεράι: Nικητής Καμπεράι

Amir Farhang vs Στέφανος Γκρέτζιος: Νικητής Farhang

Αντώνης Θυμαρας vs Γιώργος Παυλής: Νικητής Θυμαρας

Αποτέλεσμα: Ο Νικήτας, νίκησε με ομόφωνη απόφαση τον Παναγάκο.

Αποτέλεσμα: Ο Ρεμιδιανάκης, νίκησε με ομόφωνη απόφαση τον Bloshmi.

Αποτέλεσμα: Η Δημητρουλάκου, νίκησε με ομόφωνη απόφαση την Χατζηιωννίδου.

Αποτέλεσμα: Ο Γεωργίου, νίκησε με ομόφωνη απόφαση τον Kaci σε αγώνα πυγμαχίας.

Αποτέλεσμα: Ο Θεοφανίδης, νίκησε με ΚΟ στον 2ο γύρο τον Πέτρο σε αγώνα πυγμαχίας.

Ολοκληρώθηκαν τα PRELIMS, διάλειμμα 5 λεπτών και επιστρέφουμε με τους αγώνες της MAIN CARD.

MAIN CARD

1.GIANNIS BOUKIS (POLITIS TEAM-ZEN FIGHTING CLUB) VS SANDRO GUERREIRO (CHAPAS FIGHTING TEAM)  3X3MIN K-1 70KG

Αποτέλεσμα: Νικητής με εγκατάλειψη από τη γωνία στον δεύτερο γύρο ο Γιάννης Μπούκης.

2.GIANNIS MAVROMATIS (LEGACY FIGHT CLUB) VS ANDREAS BIBAJ (MALLIOS TEAM)
5X3MIN K-1 80KG ISKA NATIONAL TITLE

Αποτέλεσμα: Νικητής με πλειοψηφική απόφαση ο Γιάννης Μαυρομάτης.

3.DIMITRA AGATHANGELIDOU (FIGHT CLUB GALATSI) VS BAGIA KITSOU (LIONS
ACADEMY) 3X3MIN K-1 50KG

Αποτέλεσμα: Νικήτρια με ομόφωνη απόφαση η Δήμητρα Αγαθαγγελίδου.

4.ACHILLEAS KARAPIPERIS (LUMBERJACK KICKBOXING TEAM) VS SERGIOS
MPOULIKIAN (LIONS ACADEMY) 3X3MIN K-1 71KG

Αποτέλεσμα: Νικητής στον 2ο γύρο με ΤΚΟ ο Αχιλλέας Καραπιπέρης.

5.SERGIOS KORKAS (UNDERDOG TRAINING CENTER) VS NIKOS AFALONIATIS (GKAZIS
KARALIS TEAM) 3X3MIN K-1 81KG

Αποτέλεσμα: Νικητής με ΤΚΟ στον 3ο ο Νίκος Αφαλωνιάτης.

6.PANAGIOTIS MITSINIGKOS (POLITIS TEAM-ZEN FIGHTING CLUB) VS GIORGOS
KALTSAS (LIONS ACADEMY) 3X3MIN K-1 70KG

Αποτέλεσμα: Νικητής με ΤΚΟ στον 2ο γύρο ο Παναγιώτης Μιτσινίγκος.

7.MINA KYRLAKI (LEON TEAM) VS ANNA MARIA KATSARMA (ARENA TRAINING
CENTER) 3X3MIN K-1 54KG

Αποτέλεσμα: Νικήτρια με πλειοψηφική απόφαση η Μίνα Κυρλάκη.

8.DIMITRIS DRAGATSIS (THE BOXER TEAM) VS ANTONIS MANIAS (ASKITIS TEAM)
3X3MIN BOX 85KG

Αποτέλεσμα: Νικητής με ομόφωνη απόφαση ο Αντώνης Μανίας.

9.STEFANOS GKOGKOS (ARENA TRAINING CENTER) VS KOSTANTINOS KALIFOMATOS (WHITE TIGER CAMP) 3X2MIN K-1 66KG

Αποτέλεσμα: Νικητής με πλειοψηφική απόφαση ο Στέφανος Γκόγκος.

10.VASILIS NTOZES (X FIGHT NATION-NAS CAMP) VS GIORGOS KYPRAIOS (ALEXIOU
TITANS TEAM) 3X2MIN K-1 62KG
PRE

Αποτέλεσμα: Νικητής με ομόφωνη απόφαση ο Βασίλης Ντόζες.