Με δυναμισμό… ζεστασιά, αλλά και το βασικό που είναι «πάτημα» στους νέους μαχητές οι Fighters διοργάνωσαν ακόμη ένα Champions Night στην Fighters Arena στον Πειραιά. Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα:
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ CHAMPIONS NIGHT 23
Λαθούρης Αρης (Glory Club) – Πολίτης Νίκος (Golden Corner)
Νικητής Πολίτης
Κώστας Κώστας (Glory Club) – Παπαδόπουλος Γιάννης (Scorpion Team)
Νικητής Παπαδόπουλος
Νικολετάτος Τάσος (Stamatelos Team) – Λούλα Μάριος (Fighters Μοσχάτου)
Νικητής Μάριος Λούλα
Τσαπάρας Θανάσης (Glory Club) – Μιζύθρας Δημήτριος (Kakarelis Team)
Νικητής Μιζύθρας
Κατσέλης Αλέξανδρος (Stamatelos) – Μπιλίλης Χρ.(Fighters Ν.Ερυθραία)
Νικητής Μπιλίλης
Κανιμάς Στρ. (Fighters Πειραιά) – Κουτσόπουλος Σταύρος (V- Team Petridis)
Νικητής Κουτσόπουλος
Παντούλα Ευαγγελία (Κ1 Δαναός) – Καπατάη Γωγω (Stamatelos Team)
Νικήτρια Καπαταη
Μπέρτσος Παναγιώτης (Fighters Μοσχάτου) – Χάψας Χαρ. (Sasaridis Team)
Νικητής Χάψας
Λεωνίδας Βαρτάνοβ (Fighters Μοσχάτου) – Σοφιανός Νίκος (Perseas)
Νικητής Σοφιανός
Πρίζπεκ Λουκάς (Fighters South)- Γιώρ. Γκοντερτζαούλι (Fighters Πειραιά)
Νικητής Πρζίπεκ
Βλαδ.Μαντάς (Λέοντες Ασπρ) – Κώστας Λογιότατος (V-Team Πετρίδης)
Νικητής Λογιότατος
Νικολετάτος Βασίλης (Stamatelos Team) – Θεοδωρίδης Τάσος (Κακαρέλης)
Νικητής Νικολετάτος
Φίλης Βασίλης (Fighters Ηλιούπολη) – Σαμίρ Τζάκσον (Fighters Πατήσια)
Νικητής Φίλης
Αργυροκαστρίτης Γιώργος (Fighters Περιστέρι) – Σταύρου Λουκάς (Kritikos)
Νικητής Αργυροκαστρίτης
Καζάνη Ρούλα (Fighters Αργυρούπολη) – Μουράτη Χριστίνα (Κακαρέλης)
Νικήτρια Μουράτη
Καμπέρη Δέσπ. (Fighters South) – Καράτσαλου Σοφ. (Fighters Ερυθραία)
Νικήτρια Καράτσαλου
Βατίστα Σαββίνα (Fighters Πειραιά) – Φωτεινή Κρομμύδα (Tzotzos)
Νικήτρια Βατίστα
Πασάϊ Μάριος (Fighters Πατήσια) – Αιμίλιος Μισταράϊ (Kakarelis Team)
Νικητής Πασάι
Καππής Γιώρ. (Fighters Ν.Κόσμου) – Μανωλακέλης Γιώρ.(Hλιούπολη Fighters)
Νικητής Καπής
Σκορδίλης Γιάννης (Alexakis Team) – Φίλιπος Παυλίδης (Λέοντες)
Νικητής Σκορδίλης
Μποξ
Λάμπρου Ανδρέας (Golden Corner) – Δημήτρης Ιωάννου (Petroutsos)
Νικητής Λαμπρου