Ολόκληρη η κάρτα αγώνων του GOW 6

Ολόκληρη η κάρτα αγώνων του GOW 6

Αυτή είναι ολόκληρη η κάρτα αγώνων του GODS OF WAR 6 . Η επίσημη ζύγιση των αθλητών και η συνέντευξη τύπου θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 28 Μαρτίου στις 17.00 το απόγευμα , στο αθλητικό κέντρο ΔΑΪΣ στο Μαρούσι.

*Οι αγώνες με τη σειρά που θα αγωνιστούν οι αθλητές ξεκινάει από κάτω προς τα πάνω.

.

GODS OF WAR 6 FIGHT CARD

.

MAIN EVENT – PART 1 FIGHTS Ώρα έναρξης : 20.00

1. Γρηγορακάκης Σταύρος (GRE) vs Christian Brorhilker (GER) , Super-heavyweight , 3×3 , K-1

2. Σοφοκλέους Γιάννης (GRE) vs Damien Ozenne (FRA) ISKA INTERCONTINENTAL TITLE 78kg 5×3 , K-1

3. Χατζηχρόνογλου Αλέξανδρος (GRE) vs Javier Maíz (SPA) WKU WORLD TITLE , 76kg , 5×3 , K-1

4. Μπούκης Γιάννης (Avramidou Team) vs Νίκος Κοντογιάννης (Fight Oldschool Gym) , 70.5 kg, 5×3, K-1 WKU NATIONAL TITLE

5. Σαλάτας Χρήστος (Fight Lab) vs Καλυβιάρης Παναγιώτης (Gkitsas Muay Camp) , 71 kg , 3×3, Thai boxing

6. Τοσλούκο Βίκτωρας (Polichronakis Team) vs Κωνσταντελόπουλος Στέφανος (Hellas Top Team) , 81,5 kg , 3×3 , K-1

7. Βλάχος Αλέξανδρος (Katis team) vs Παπουτσάκης Γιώργος (Rama camp) , 61 kg , 3×3, Thai boxing

PART 2 FIGHTS Ώρα έναρξης : 16.30

8. Καγκελίδης Γιάννης (BG Academy) vs Ανδρέας Κουλάλης (Spartan Warriors) , 62 kg , 3×3 , K-1

9. Τσίγκος Γιάννης (Pliakos Camp) vs Παναγιωτακόπουλος Άρης (Gkitsas Muay Camp) , 71 kg , 3×3, Thai boxing

10. Διαμάντης Στέφανος (Xanthakis Team) vs Κουκουφίκης Θανάσης (Fight Lab) , 67 kg , 3×3, Thai boxing

11. Μακροδημήτρης Θανάσης (Dragons Fight Academy) vs Ψαράς Γιώργος (Kakarakis Team) , 71 kg , 3×3, , K-1

12. Ντούρος Αχιλλέας (Glory Club) vs Μοφτάρι Τζίνο (Boulas Camp) , 70 kg , 3×3 , K-1

13. Ζαρκάδα Μαρία (Germanos Team) vs Χαρά Δημητρούλα (Άτρωτος Ιωαννίνων) , 54kg , 3×2, K-1

14. Ηλιόπουλος Τάσος (Βυζαντινός Καλαμάτας) vs Γιώργος Νταντάμης (Mallios Team) ,70kg , 4×2, boxing

15. Ζαφείρης Σταύρος (Άτρωτος Ιωαννίνων) vs Ρουσάκης Μανώλης (Lions Camp) , 79 kg , 3×3, K-1

16.Τζίμας Χάρης (Askitis Team) vs Πέτρος Αθανασίου (Glory Club) , 61 kg, 3×2, K-1

17. Κούτρας Νίκος (Soukoulis Team) vs Κίτσιος Χρήστος (Polichronakis Team) , 70 kg , 3×2, K-1

18. Ηλίας Μυρτίνης (Skopelitis Team) vs Ζήσης Χρήστος (Zongas Team) 67kg, 3×2 , K-1

19. Σέλο Χουσείνογλου (Hazaridis Team) vs Σοφοκλής Χρήστου (Karanikolis Team) ,62 kg , 3×2, boxing

20. Πελούμπι Δημήτρης (Kritikos Camp) vs Πέτας Δημήτρης (Dragons Fight Academy) , 55 kg , 3×2, K-1

21. Δημήτρης Παπαδόπουλος (Sasaridis Team) vs Βαγγέλης Βασταρδής (Nas Camp) , 39kg , 3×1.5, K-1

.

Ακούστε την πρώτη ραδιοφωνική εκπομπή του fightsports.gr «FIGHTCAST» στον Sport24 Radio. Κάθε Κυριακή 10-11 το πρωί:
.