Νέα πρόκληση για Καβαλάρη

Νέα πρόκληση για Καβαλάρη

Μετά την κατάκτηση της σπουδαίας οκτάδας του Versus, ο Παρασκευάς Καβαλάρης έγινε κάτοχος της ζώνης του promotion με την νίκη του στον τελικό με τον Γιώργο Πιστόπουλο του Alexander Mαγούλας.


Το Battle ανακοίνωσε πως στο επόμενο promotion, o αθλητής του Glory Club Nικήτογλου θα αγωνιστεί στις 10 Δεκεμβρίου.

Tα αποτελέσματα του πρόσφατου Versus ήταν τα εξής:

PART 1 (3×1.30″)

1) LOW KICK 30KG ΧΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΊΑ (ΜΟΝΟΜΆΧΟΙ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ) VS ΑΓΡΑΦΙΏΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ (ΑΣ. ΠΟΛΈΜΑΡΧΟΣ ΨΑΧΝΩΝ) Νικήτρια Χονδροπούλου με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

2) LOW KICK 25 KG LORENZO MUCIA (ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ) VS ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΠΑΓΚΡΑΤΕΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ) Νικητής Lorenzo Mucia με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

3) LOW KICK 71 KG ΡΟΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ( PARASIDIS TEAM ) VS ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ( FIGHT CLUB ALIVERI ) Νικητής Ρόκος Γιώργος με ΚΟ στο 2ο γύρο

4)LOW KICK 64KG ΤΣΑΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ (PARASIDIS TEAM) VS ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (FIGHTERS SOUTH) Νικητής Τσάλιας Αλέξης με ΚΟ στον 1ο γύρο
5) LOW KICK 62KG ΧΑΛΙΛΙ ΑΝΤΡΕΑΣ (X CREW) VS ΛΑΜΑ’Ι’ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ( MR KO GYM ) Νικητής Χαλίλι Αντρέας με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

6) LOW KICK 66KG ΠΑΤΣΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (FIGHT CLUB KAKARELIS)VS ΧΙΏΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (UNDERGROUND GYM) Νικητής Χιώτης Δημήτρης με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

7) BOXING 60KG ΝΤΟΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (PARASIDIS TEAM) VS ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΉΣ (BOTONIS TEAM) Νικητής Ντόκος Γιώργος με ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

8)LOW KICK 56 KG ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ (X FIGHT NATION) VS ΜΠΑΛΙΛΙ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ (GLORY CLUB) Νικητής Κατσούρης Χριστόφορος με ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

9) LOW KICK 35 KG ΙΜΠΡΑΜ ΣΊΣΣΥ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ) VS ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΣΟΦΊΑ (LIMPERIS TEAM) ΙΣΟΠΑΛΙΑ

10) LOW KICK 44 KG ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (GLORY CLUB) VS ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ (Α.Σ ΠΟΛΈΜΑΡΧΟΣ ΨΑΧΝΏΝ) Νικητής Νικολιδάκης Κώστας με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

11) LOW KICK 65KG ΘΕΟΔΩΡΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (K1 ΔΑΝΑΟΣ) VS ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΣΤΑΎΡΟΣ ( Α.Σ. ΠΟΛΈΜΑΡΧΟΣ ΨΑΧΝΏΝ) Νικητής Σταθάρας Σταύρος με ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

12)LOW KICK 75KG ΨΑΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (LIMBERIS TEAM ) VS ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ( ΠΑΓΚΡΑΤΕΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ) Νικητής Ζυγούρης Κώστας με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

13) LOW KICK 75KG SANI ZEIN (FIGHTERS SOUTH) VS ΠΑΤΑΤΟΥΚΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ (ΠΑΓΚΡΑΤΕΥΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΥ) Νικητής Sani Zein με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

Part 2

14) LOW KICK 50KG ΜΠΙΟΡΝΙ «LUMBERJACK»  (THE GUN ACADEMY) VS ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ (BOTONIS TEAM) Νικητής Μπιορνι LUMBERJACK  ΠΛΕΙOΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

15) LOW KICK 33KG ΣΟΥΡΔΗΣ «TALIBAN» ΑΓΓΕΛΟΣ (THE GUN ACADEMY ) VS ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ( Α.Σ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΈΓΑΡΑ) Νικητής Σούρδης TALIBAN Άγγελος με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

Part 3 MAIN EVENT

16)SUPER FIGHT LOW KICK 94KG ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΚΑΡΟΝΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ (FIGHT CLUB ALIVERI) Νικητής Καρόνης Χαράλαμπος με ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

17) K1 RULES 74KG ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΘΕΌΦΙΛΟΣ ( MR KO GYM) VS ΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΟΣ (GLORY CLUB) Νικητής Τσέλα Μάριος με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

18)LOW KICK 76KG ΤΣΙΡΙΜΟΚΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ (KRITIKOS CAMP) VS ΓΚΟΥΦΑΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ (ΠΑΓΚΡΑΤΕΥΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΥ) Νικητής Τσιριμόκος Χρήστος με ΚΟ στον 2ο γύρο

19)LOW KICK 57KG ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (FIGHTERS SOUTH) VS ΜΥΖΉΘΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ (FIGHT CLUB KAKARELIS) Νικητής Μαρτίνος Άγγελος με ΚΟ στον 1ο γύρο

20) 8MAN TOURNAMENT ΘΕΡΜΟΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ (X CREW) VS ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (SASSARIDIS TEAM) Νικητής Φουλίδης Γιώργος με ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

21) 8MAN TOURNAMENT ΚΑΒΑΛΆΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (GLORY CLUB) VS ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΎΛΟΣ (Α.Σ ΠΟΛΈΜΑΡΧΟΣ ) Νικητής Καβαλάρης Παρασκευάς με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

22) 8MAN TOURNAMENT LUCIANO RUCI (KRITIKOS CAMP) VS ΔΑΓΚΑΣ ΓΡΗΓΌΡΗΣ (ULTIMATE TRAINING ACADEMY) Νικητής Δάγκας Γρηγόρης με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

23) 8MAN TOURNAMENT ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (CHAZARIDIS TEAM) VS ΚΟΒΑΝΗΣ ΑΡΓΎΡΗΣ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΘΗΒΑΣ) Νικητής Πιστόπουλος με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

24) 1ος Ημιτελικός 8MAN TOURNAMENT ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (SASSARIDIS TEAM) vs ΚΑΒΑΛΆΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (GLORY CLUB) Νικητής Καβαλάρης Παρασκευάς με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

25) BOXING FIGHT 64KG ΣΤΡΟΥΤΖΑΛΗΣ ΑΝΤΏΝΗΣ (X CREW ) VS ΧΟΥΣΕΪΝΟΓΛΟΥ ΣΕΛΟ ( CHAZARIDIS TEAM) Νικητής Χουσεινόγλου Σέλο με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

26) SUPER FIGHT K1 RULES 91KG ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (KRITIKOS CAMP) VS ΚΟΥΤΣΟΜΠΊΝΑΣ ΤΆΣΟΣ (K1 GYM) Νικητής Κουτσομπίνας Τάσος με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

27) 2ος Ημιτελικός 8MAN TOURNAMENT ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (CHAZARIDIS TEAM) vs ΔΑΓΚΑΣ ΓΡΗΓΌΡΗΣ (ULTIMATE TRAINING ACADEMY) Νικητής Πιστόπουλος Γιώργος με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ

28) Τελικός 8MAN TOURNAMENT ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (CHAZARIDIS TEAM) vs ΚΑΒΑΛΆΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (GLORY CLUB) Νικητής Καβαλάρης Παρασκευάς με ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ