Αυτή είναι η κάρτα αγώνων του Open Championship

Αυτή είναι η κάρτα αγώνων του Open Championship

Δείτε όλη την Καρτα αγωνων τουυ «Open Championship” που θα πραγματοποιηθεί στις 20 του μήνα.

PRE GAMES (17:10)

1. -81kg low kicks 3×1,5′
Νικος Στυλιαρας (Zeus fight club) vs Γιωργος Μενεξιαδης (Glory club-Παπαζογωνοπουλος)

2. – 67kg low kicks 3×1,5′
Βασιλης Σαμιος (arcane fighthood) vs
Ελις Μπεικο (Στοφυλας)

3. – 65 κιλα k1 3×1,5′
Αλεξανδρος Λαμαι (Τζαφερης) vs Νικος Γαβριλιδης (Botonis)

4. -49 kg 3×1,5′
Αλέξανδρος Μπαλιλι (glory club) vs Μιχαλης Ροστιασβιλι (bulls fight academy)

5. -65kg low kicks 3×1,5′
Παναγιωτης Πετριτσης (Παρασιδης) vs Σταύρος Γεωργίου
(royal kick boxing MUAY THAI academy)

6. -69kg Box 3×1,5′
Ioannis Ntogaim (Λιαπιδης) vs Παναγιωτης Τσολακιδης (Glory)

7. -58 κ1 3×1,5′
Δημήτρης Πελουπη (Κρητικος) Vs Ιβαν Ροστιασβιλι (Bulls Fight academy)

8. -60kg low kicks 3×1,5′
Αντωνης Στρουτζαλης Αντώνης (Κρητικος) vs Νικος Αγγαλιου (Στοφυλας)

9. – 72 kg k1 3×2′
Θανασης Μακροδημητρης (Αποστολου) vs Aντρεας Μαυροπουλος (Αρενα)

10. -52kg Muay Thai 3×2′
Βασια Φραγκοστεφανάκη (white tiger) vs Mυρτω Bασιλειου (Kαλαιτζακης

11. – 40 κιλα low kicks 3×1,5′
Μιχαλης Τσαμαλιδης (Bg Academy) vs Κωστας Γρηγοριαδης (Σασαριδης)

12. – 57 κιλα low kicks 3×1,5′
Παναγιωτης Ελευθεριου (Bg Academy) vs Βασιλης Παπαλεξανδρακης (Kωνσταντοπουλος)

13. -95 Low kicks 3×2′
Μαλιαρης Δημητριος (Α.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ) vs Βασιλης Βλαστακης (fight lab)

14. -73kg low kicks 3×1,5′
Μιχάλης Γρηγορακης (Παναθηναικος)
vs Γιωργος Παπλωματας (koursaris team)

SUPER FIGHTS (19:00)

1. -68 κιλα κ-1 3×1,5′
Κρυσταλλία Παπαγεωργίου (white tiger) vs Σοφία φωτιαδου (Χασαν)

2. -65 kg low kicks 3×2′
Αντριαν Σουλη (Χασαν) vs Λευτέρης Φαντουδης (Pasoulas)

3. -75kg k1 3×2′
Μαριος Τσελας (glory club) vs
Γιαννης Μωυσακης (K.L.M Klonaris)

4. -63 kg k-1 3×2′
Ιγκλι Νακο (Νας) vs Κωστας Σαουλεας (No limits academy)

5. -75kg muay thai 3×2´
Λουης Μαρκουλιάς (Fight Lab) vs
Νικος Ντοπι (BLUE DRAGON TEAM)

6. -55kg muay thai 3×2´
Έφη Ξυλούδη (white tiger) vs Ερη Παναγουλια (BLUE DRAGON TEAM)

7. -71 kg MT 3×2′
Χρήστος Τσατσάι (white tiger) vs
Κωστας Αλεξοπουλος (BLUE DRAGON TEAM)

8. -54kg low kicks 3×2′
Δεσποινα Παναγιωταρα (BG Academy) vs Αντιγόνη Κονταξή (Kariotis)

9. -68 κιλα κ-1 3×1,5′
Κρυσταλλία Παπαγεωργίου (white tiger) vs
Αννα Τσομπανη (Μαντας)

10. -67 κ1 3×2′
Δημητρης Κεχαγιας (vteam) vs
Γερασιμος Θερμος (Xcrew)

11. Ζευγαρι 1ο Τετραδας 3×2´
-71kg k-1
Τσιριμωκος Χρήστοs (Κακαρελης) vs
Πετρος Καρατζας (Κρητικος)

12. Ζευγαρι 2ο Τετραδας 3×2´
-71kg k-1
Μπαμπης Σεργακης (Master Team) vs Μπρικενο Σκουρται (Hellas Top Team -CSW)

13. -64 κιλα box 3×2´
Τσακανικας Θωμάς (Κακαρελης) vs Καβαλάρης παρασκευας (Glory)

14. -75 kg low kicks 3×1,5′
Μανωλης Αλιφραγκης (Στοφυλας) vs Μανωλης Παπουτσης (Καψιμαλλης)

15. – 60 kg k1 3×1,5′
Μιχαλης Βερυκουκης (Νας) vs
Τάσος Νικολετάτος (Σταματελος)

16. -85 kg k1 3×1,5′
Γιαννης Μαρινος (Σταματελος) vs
Αλεξανδρος Αριφης (X-fight nation)

17. box -61,5kg 3×2´
Αγγελος Γιακουμης (Bg Academy) vs
Χαρης Αγαπακης (Black Bulls)

ΖΩΝΕΣ (21:30)

1. -66 kg κ1 ΖΩΝΗ 3×3′ χωρις καλ
Γιωργος Φουλιδης (Σασαριδης) vs Ηλιας
Μυρτίνης Ηλίας (Ξερικος)

2. k-1 -39kg ΖΩΝΗ kids 3×2´
Βαγγέλης βασταρδης (Nas Camp) vs Δημητρης Παπαδοπουλος (Sasaridis Team)

3. -67 kg k-1 3×2′ ΖΩΝΗ χωρις καλαμιδες
Γιωργος Μουστακης (X-fight nation) vs Αρης Ντογκανι (Hellas Top Team -CSW)

4. -62,5kg k1 ΖΩΝΗ Βορρας vs Νοτος
3×3´ χωρις καλαμιδες
Φιλιππος Πεταρουδης (Budofighters) vs Αγγελος Αγγελης (Κρητικος)

5. κ-1 -62kg ΖΩΝΗ WKF 3×3´ χωρις καλαμιδες
Γιαννης Καγκελιδης (Bg Academy) vs
Δημητρης Γρηγοριαδης (Τζαφερης)

6. Τελικος τετραδας στα 71kg k1 3×2´ με καλαμιδες, tickets to Italy

7. -83 kg κ-1 Διεθνης Τιτλος Ελλαδα vs Cyprus 3×3′ χωρις καλαμιδες
Κωστας Ζηνωνος (Κυπρος) vs Μιχαλης Καναρης (Pangratis)