Αποτελέσματα «Ultimate Fighters»

Αποτελέσματα «Ultimate Fighters»

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε χθες το βράδυ η διοργάνωση «Ultimate Fighters». Το θέαμα ήταν γεμάτο με δυνατές μάχες και νοκ – άουτ. Παρακάτω παραθέτουμε τα αποτελέσματα της main card της διοργάνωσης:

ΠΥΓΜΑΧΙΑ

– Σπύρος Ιωαννίδης (Γιδάκος Γιώργος) VS Bλαδίμιρος Γιαλάνσκι (Λαβδάκης Μανώλης) -71 4X3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ. (Με ομόφωνη απόφαση των κριτών).

 

– Γιάννης Μανωλιάς (Βουρλήτης Χάρης) VS Θεόδωρος Kανακάκης  (Γιδάκος Γιώργος) +100 4X3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Ο ΑΓΩΝΑΣ ΚΡΙΘΗΚΕ ΙΣΟΠΑΛΟΣ.

 

– Νίκος Σοφιανός (Λαβδάκης Μανώλης) VS Johny Toradnze (Σφυρίδης Νίκος) -67 4Χ3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΝΙΚΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ. (Εγκατάλειψη αντιπάλου στον 2ο γύρο).

 

K1 RULES

-Δημήτρης Χιώτης  (Νάσος Αργυρόπουλος) VS Κλεάνθης Μαυρόπουλος (Σπύρος Κουρούκλης) -81 3Χ3 Κ1 rules

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΙΩΤΗΣ. (Με νοκ άουτ, στον 2ο γύρο).

 

– Μανώλης Ρουσάκης (Σενεκίδης Γιώργος) VS Ακης Βασιλείου  (Δημήτρης Μακρίδης) -80 3X3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ. (Με πλειοψηφική απόφαση).

 

– Σταύρος Λιανσικλίδης (Αποστόλου Ευάγγελος) VS Δημήτρης Μαρίνογλου (ΒΑΣΙΛΗΣ ΞEΡIKOΣ) -74 3Χ3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ. (Με ομόφωνη απόφαση των κριτών).

 

– Θεόδωρος Κασαρχος (Ψιλοπάτης Γιώργος) VS Σούλη Ατριτ (Χατζή Χασάν) -62 3Χ3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΣΑΡΧΟΣ. (Με ομόφωνη απόφαση των κριτών).

 

– Τζίνο Μοφτάρι (Βoulas Camp) VS Κώστας Nικολαϊδης (Νίκος Κρητικός) -69 3Χ3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ (Με ομόφωνη απόφαση των κριτών).

 

-Tζεμάλ Χουσεϊνογλου (Κώστας Χασαρίδης) VS Εμμανουήλ Kαλλίστης (Ζόκας Γιώργος) 3Χ3 -62

ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΖΩΝΗΣ Η – 1: ΤΖΕΜΑΛ ΧΟΥΣΕΙΝΟΓΛΟΥ.

 

MUAY THAI

– Τεό Γιαννόπουλος (Παύλος Καπώνης) VS Xρήστος Eυαγγέλου (Τσεκούρας Παναγιώτης) -67 5Χ3

ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ Η-1 ΖΩΝΗΣ: ΤΕΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ.(Με διακοπή στον 4ο γύρο).

 

– Αποστόλης Μπάλτος (Μπιτάκος Σταμάτης) VS Γιάννης Βαθης Γιάννης  (Μπελουμπή) -80 3Χ3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΘΗΣ. (Με νοκ άουτ, στον 1ο γύρο).

 

– Ανάργυρος Τσικίμης (Σφυρίδης Νίκος) Vs Αρης Παναγιωτακόπουλος  (Γκίτσας Θεόδωρος) -75 3Χ3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ. (Με ομόφωνη απόφαση των κριτών).

 

– Νικόλαος Γραντζίδης  (Καπώνης Παύλος) VS Αλέξανδρος Γκίρμα (Τσεκούρας Παναγιώτης) -75 3Χ2

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΑΝΤΖΙΔΗΣ.

 

– Γιώργος Σταυρουλάκης (Ψιλοπάτης Γιώργος) VS Δημήτρης Τάνγκας  (Καπώνης Παύλος) -67 3Χ3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΝΓΚΑΣ. (Με ομόφωνη απόφαση των κριτών).

 

– Πέτρος Καραγεώργης (Γκίτσας Θεόδωρος) VS Εκτορ Kαρούσος  (Μπελούμπη Φανή) -75 3Χ3

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ. (Με ομόφωνη απόφαση των κριτών).

Πηγή: Fightbook.gr