29/03/2024

NmaK fitness Sports Academy: 22 μετάλλια στους αγώνες Καράτε

Τεράστια συγκομιδή μεταλλίων στο κύπελλο Βορείου Ελλάδος για το NmaK fitness Sports Academy – Health Club, αφού κατέκτησε 22 μετάλλια. Αναλυτικά η ανακοίνωση:

«22 μετάλλια κατέκτησαν συνολικά οι 11 μικροί πρωταθλητές μας που έκαναν εχθές το ντεμπούτο τους στους αγώνες καράτε.

Χθες το απόγευμα οι αθλητές μας επέστρεψαν από τους αγώνες Κυπέλλου Βορείου Ελλάδος στο Αμύνταιο Φλώρινας με πολλά μετάλλια στις αποσκευές τους αλλά και γεμάτοι εμπειρίες.

Είμαστε πολύ περήφανοι και ικανοποιημένοι με την απόδοση τους και ήταν η πρώτη μας συμμετοχή. Επιστροφή στην προπόνηση για να κατακτήσουμε μαζί ακόμη μεγαλύτερους στόχους…

Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές για την συμμετοχή και την προσπάθεια τους, αλλά και στους γονείς για την υπομονή και την στήριξη τους.Συνεχίζουμε δυνατά».