top banner
left side banner right side banner

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΓΧΡΩΜΩΝ & ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2012 – Αποτελέσματα

karate

Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθη το πρωτάθλημα έγχρωμων και μαύρων ζωνών το περασμένο Σαββατοκύριακο. Οι συμμετοχές ήταν πάρα πολλές και το θέαμα εξαιρετικό. Το fightsports.gr σας παραθέτει όλα τα αποτελέσματα της λαμπρής διοργάνωσης:

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 1999 3ο – 1ο Kyu   

1          ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ_ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ[HKF

 

2          ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]           Α. Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ[HKF]    GREECE

 

3          ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ[HKF]           ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡΑΤΕ ΕΙΡΗΝΗ           GREECE

 

3          ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ[HKF]  ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

5          ΦΟΙΝΙΚΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ[HKF][1]  ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

5          ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]        ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

7          ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ[HKF]   ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ[HKF]           GREECE

KATA ΠΑΙΔΩΝ 1999 5ο – 4ο Kyu   

 

1          ΨΥΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ            GREECE

 

2          ΚΟΖΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ[HKF]            ΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΔΟΥΚΑ     GREECE

 

3          ΣΚΟΥΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ[HKF]   ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

3          ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ[HKF]      ΑΣΠ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ        GREECE

 

5          ΠΡΙΦΤΗ ΝΤΑΒΙΤ[HKF]         ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΡΙΣ[HKF]    GREECE

 

5          ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ ΓΕΡΒΑΝΤ[HKF]      ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

7          ΛΑΣΠΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ[HKF][1] ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

KATA ΠΑΙΔΩΝ 1999 9ο – 6ο Kyu   

1          ΧΛΙΜΙΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]   ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ[HKF]      GREECE

 

2          ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΣ ΒΛΑΣΗΣ[HKF] ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ           GREECE

KATA ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ        

 

1          ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ           GREECE

 

2          ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ           GREECE

 

3          ΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ_ΜΑΡΙΟΣ[HKF]            ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

3          ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ[HKF]     ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

5          ΣΚΛΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ[HKF] ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ    GREECE

 

5          ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ_ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ[HKF]    ΑΟ SHOTΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ           GREECE

 

7          ΣΚΛΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ[HKF]       ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ    GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2000 3ο – 1ο Kyu   

 

1          ΚΟΥΡΛΙΑΦΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]   Α Σ Ε Κ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ    GREECE

 

2          ΜΑΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ[HKF]           ΑΣΠ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ        GREECE

 

3          ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ_ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF] ΣΑΤΟΡΙ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΝΤΟ GREECE

 

3          ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ[HKF][1]    ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

5          ΝΤΕΜΠΟΥΚ ΑΙΜΙΛΙΟΣ[HKF]        ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

5          ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]           ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

7          ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]          ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

7          ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ     GREECE

 

9          ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ   GREECE

 

9          ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF]            ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ          GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2000 5ο – 4ο Kyu   

 

1          ΜΠΑΜΠΑΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ[HKF]     Α.Σ.Π.ΚΑΡΑΤΕ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ[HKF]    GREECE

 

2          ΚΑΟΥΤΖΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΟ[HKF]    ΑΣ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ     GREECE

 

3          ΚΛΕΙΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]            ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

3          ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ[HKF]         ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

5          ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ_ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ[HKF]       ΑΣ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ     GREECE

 

5          ΣΟΥΡΜΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF] Α.Σ.ΠΑΡΑΔ. ΚΑΡΑΤΕ ΤΖΟΥΝΤΟ[HKF]     GREECE

 

7          ΣΙΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2000 9ο – 6ο Kyu   

 

1          ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ[HKF]   ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

2          ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF]    Α.Σ.ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ KARATE SHOTOKAN[HKF]  GREECE

 

3          ΤΖΕΡΤΖΗ ΓΚΛΙΑΝΤΙ[HKF]  Α.Σ.ΠΑΡΑΔ. ΚΑΡΑΤΕ ΤΖΟΥΝΤΟ[HKF]     GREECE

 

3          ΚΑΡΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ[HKF] ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

5          ΧΟΤΖΑΙ ΓΚΙΟΛΕΚ[HKF]     ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    GREECE

 

5          ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ_ΚΥΡΙΑΚΟΣ[HKF][1]   ΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΔΟΥΚΑ     GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2000 ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ        

 

1          ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ GREECE

 

2          ΤΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ     Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ           GREECE

 

3          ΡΑΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]   ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

3          ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο – 1ο Kyu   

 

1          ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ[HKF]     Α Σ Ε Κ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ    GREECE

 

2          ΣΕΓΡΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ_ΑΓΓΕΛΟΣ[HKF]            ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE

 

3          ΜΑΝΤΑΜΑΔΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ[HKF]           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ[HKF]         GREECE

 

3          ΑΝΔΡΕΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE

 

5          ΣΕΡΔΑΡΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ[HKF]    ΣΑΤΟΡΙ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΝΤΟ GREECE

 

5          ΚΟΛΛΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ       ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE

 

7          ΨΑΡΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ           ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ     GREECE

 

7          ΠΕΡΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ[HKF]    ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

9          ΤΖΙΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]        ΑΣ ΑΚΑΔ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ       GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2001 5ο – 4ο Kyu   

 

1          ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]     Α.Σ.Π.ΚΑΡΑΤΕ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ[HKF]    GREECE

 

2          ΜΟΥΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]            ΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΔΟΥΚΑ     GREECE

 

3          ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ[HKF] ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

3          ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ[HKF] ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

5          ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΑΝΙΗΛ        ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

5          ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ[HKF][1]     ΑΣ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ     GREECE

 

7          ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF]      ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

7          ΚΟΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ[HKF]  ΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΔΟΥΚΑ     GREECE

 

9          ΚΟΥΤ ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝ_ΑΝΤΑΜ[HKF][1]    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ[1]     GREECE

 

9          ΤΡΑΚΑΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ[HKF][1]      ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2001 9ο – 6ο Kyu   

 

1          ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ[HKF][1]     ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

2          ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ[HKF][1]   ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ GREECE

 

3          ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ[HKF]            ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ

ΚΑΡΑΤΕ         GREECE

 

3          ΡΑΜΑ ΧΡΗΣΤΟΣ_ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF][1]   ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ[HKF]      GREECE

 

5          ΝΤΑΙΦΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ           GREECE

 

5          ΚΟΥΝΕΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ[HKF][1]       ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ           GREECE

 

7          ΝΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF]           ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

7          ΤΖΙΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]        ΑΣ ΑΚΑΔ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ       GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ        

 

1          ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΑΣ ΣΙΤΟ ΡΙΟΥ Κ     GREECE

 

2          ΜΕΡΑΜΒΕΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ[HKF]      ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ    GREECE

 

3          ΠΑΤΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ         GREECE

 

3          ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ            GREECE

 

5          ΜΠΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ[HKF]         ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ     GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο – 1ο Kyu   

 

1          ΓΚΟΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ[HKF]          ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

2          ΧΟΝΔΡΟΜΠΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF]    ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

3          ΠΕΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ[HKF]  ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

3          ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]         ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

5          ΤΣΙΠΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ            Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ           GREECE

 

5          ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF][1]   ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ     GREECE

 

7          ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ[HKF]       ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

7          ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]        ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ[HKF]        GREECE

 

9          ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF]       ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

9          ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]  ΑΣ ΑΚΑΔ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ       GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2002 5ο – 4ο Kyu   

 

1          ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ[HKF]         ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ[HKF]           GREECE

 

2          ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF] ΑΣ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ     GREECE

 

3          ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ[HKF]   ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

3          ΔΑΜΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΚΩΝ-ΝΟΣ[HKF]    ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

5          ΓΙΑΚΟΥΠΙ ΦΑΜΠΙΟ            ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE

 

5          ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ[HKF]        ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

7          ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ[HKF]   ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    GREECE

 

7          ΡΟΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF][1]           ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

9          ΝΙΛΕΝΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF][1]        ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

9          ΧΙΟΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ    GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο – 6ο Kyu   

 

1          ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF][1]       Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ       GREECE

 

2          ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF][1]    Α.Σ.Π.ΚΑΡΑΤΕ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ[HKF]    GREECE

 

3          ΚΑΡΑΛΕΞΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ[HKF]    ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

3          ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ[HKF][1]       ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

5          ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ_ΕΦΡΑΙΜ[HKF][1]         ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE

 

5          ΠΟΥΛΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ[HKF]        ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΡΙΣ[HKF]    GREECE

 

7          ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ_ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF]      Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ[HKF]  GREECE

 

7          ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΦΟΙΒΟΣ[HKF] ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ[HKF]            GREECE

 

9          ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF]   ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ        

 

1          ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΑΣ ΣΙΤΟ ΡΙΟΥ Κ     GREECE

 

2          ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]         Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ GREECE

 

3          ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ_ΡΑΦΑΗΛ[HKF]        ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2003 5ο – 4ο Kyu   

 

1          ΜΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ[HKF]   ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

2          ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ[HKF][1]     Α. Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ[HKF]    GREECE

 

3          ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF][1]       ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

3          ΜΠΡΑΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]         ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

5          ΡΟΥΣΣΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ_-_ΜΑΞΙΜΟΣ[HKF][1]      ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

5          ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ[HKF]          ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

7          ΑΡΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ[HKF]      ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ        GREECE

 

7          ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ[HKF][1]          ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

9          ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ_ΡΑΦΑΗΛ[HKF]   Γ.Σ. ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΛΗΜΝΟΥ[HKF]            GREECE

 

9          ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ[HKF]      ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2003 9ο – 6ο Kyu   

 

1          ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ[HKF]   Α.Σ.Π.ΚΑΡΑΤΕ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ[HKF]    GREECE

 

2          ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF][1]    ΑΣ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ     GREECE

 

3          ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ[HKF]     ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

3          ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]         Α.Σ.ΠΑΡΑΔ. ΚΑΡΑΤΕ ΤΖΟΥΝΤΟ[HKF]     GREECE

 

5          ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ_ΙΣΙΔΩΡΟΣ[HKF]          ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ GREECE

 

5          ΠΑΤΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ[HKF][1]      ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

7          ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ[HKF]            ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     GREECE

 

7          ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ[HKF]  ΑΣ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ     GREECE

 

9          ΝΕΑΜΟΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ GREECE

 

9          ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ[HKF]  ΑΣΠ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ        GREECE

 

11        ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF][1]   SHOTOKAN ΚΑΡΑΤΕ

ΧΙΟΥ[HKF]    GREECE

 

11        ΚΟΗΣ_ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ[HKF][1]        ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΚΑΦΕ-ΜΑΥΡΗ        

 

1          ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]   ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN            GREECE

 

2          ΙΑΝΙΣ ΕΡΙΝΤΟΝ[HKF]         ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  GREECE

 

3          ΑΜΒΡΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ[HKF]       ΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ        GREECE

 

3          ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ_ΜΑΡΙΟΣ[HKF]       ΣΥΛΛ. ΤΖΟYN. ΚΑΡ. ΑΘΗΝΩΝ    GREECE

5          ΝΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF][1] ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΡΙΣ[HKF]    GREECE

 

5          ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ_ΠΕΤΡΟΣ[HKF]          ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

7          ΜΠΟΙΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]      ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ  GREECE

 

7          ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]            ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ          GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο – 1ο Kyu   

 

1          ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF][3]   ΑΣ ΑΚΑΔ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ       GREECE

 

2          ΡΙΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ_ΣΠΥΡΙΔΩΝ[HKF]         ΣΥΛΛ. ΤΖΟYN. ΚΑΡ. ΑΘΗΝΩΝ    GREECE

 

3          ΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ           GREECE

 

3          ΣΙΩΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ_ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]        ΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ        GREECE

 

5          ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΚΥΡΙΑΚΟΣ[HKF]       Α.Σ.ΛΕΥΚ.-Λ.ΣΠΟΡ.ΣΕΝ.-L.SPOR.CENTER[HKF]            GREECE

 

5          ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ[HKF]        Α.Σ.ΛΕΥΚ.-Λ.ΣΠΟΡ.ΣΕΝ.-L.SPOR.CENTER[HKF]           GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2004 5ο – 4ο Kyu   

 

1          ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ[HKF]           ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ[HKF]      GREECE

 

2          ΒΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ[HKF] ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

3          ΖΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ[HKF]        ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

3          ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]      ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡΑΤΕ ΕΙΡΗΝΗ           GREECE

 

5          ΚΟΚΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]    ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE

 

5          ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF]     ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

7          ΠΟΥΡΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ[HKF]         ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

7          ΚΟΚΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF]   ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο – 6ο Kyu   

 

1          ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ[HKF]  ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

2          ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ[HKF]            ΑΚΑΔ.ΠΟΛ.ΤΕΧΝΩΝ Α.Σ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ[HKF]  GREECE

 

3          ΛΙΑΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ         ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΑΣ ΣΙΤΟ ΡΙΟΥ Κ     GREECE

 

3          ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ[HKF][1]          ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

5          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ[HKF][1]            ΚΕΝ ΑΘΛ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

5          ΡΟΥΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF][1]        ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

7          ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ[HKF]         ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

7          ΜΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ[HKF][1]           ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ    GREECE

 

9          ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ[HKF] ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ   GREECE

 

9          ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ[HKF][1]           ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

11        ΚΕΣΤΡΙΤΣΑΛΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ[HKF]  ΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΔΟΥΚΑ     GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2005 5ο-4ο Kyu     

 

1          ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF][1]  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ[HKF]         GREECE

 

2          ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ         GREECE

 

3          ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ[HKF][1]   ΣΥΛΛ. ΤΖΟYN. ΚΑΡ. ΑΘΗΝΩΝ    GREECE

 

3          ΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF][1]           Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ[HKF]           GREECE

 

5          ΣΕΛΕΒΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο-6ο Kyu     

 

1          ΚΟΚΩΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ[HKF][1] ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN            GREECE

 

2          ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]       ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

3          ΒΑΡΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ[HKF][1]            ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ[HKF]      GREECE

 

3          ΣΕΖΕΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF][1]     ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ GREECE

 

5          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ[HKF][1]         ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ           GREECE

 

5          ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ[HKF]        ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

7          ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ[HKF]  Γ.Σ. ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΛΗΜΝΟΥ[HKF]           GREECE

 

7          ΔΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]         ΑΣΠ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ        GREECE

 

9          ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ[HKF]   ΠΣ ΕΡΑΣ ΚΑΡΑΤΕ Η ΔΥΝΑΜΗ      GREECE

 

9          ΠΕΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF][1]           ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

KATA ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο – 6ο Kyu   

 

1          ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ[HKF]       ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΑΣ ΣΙΤΟ ΡΙΟΥ Κ     GREECE

 

2          ΚΥΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF][1]      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ            GREECE

 

3          ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΔΗΜΟΣ   ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ GREECE

3          ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ[HKF][1]        ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ GREECE

 

5          ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ[HKF][1]  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE

 

5          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF][1]          ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ           GREECE

 

7          ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF][1] Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ           GREECE

 

7          ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ[HKF][1] ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 1999 5ο-1ο Kyu +55Kgr

 

1          ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ[HKF]           ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡΑΤΕ ΕΙΡΗΝΗ           GREECE

 

2          ΣΚΟΥΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ[HKF]   ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

3          ΨΟΥΡΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ[HKF]    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

3          ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ[HKF][1]            ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ[1]     GREECE

 

5          ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ     ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ         GREECE

 

5          ΚΑΠΡΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]       ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ  GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 1999 5ο-1ο Kyu -40 -45Kgr      

 

1          ΦΟΥΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ_ΑΝΔΡΕΑΣ[HKF]          ΣΕK ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ  GREECE

 

2          ΨΥΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ            GREECE

 

3          ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]        ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 1999 5ο-1ο Kyu -50 -55Kgr      

 

1          ΑΣΒΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF][1]            ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

2          ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]           Α. Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ[HKF]    GREECE

 

3          ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ_ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ[HKF] ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN            GREECE

 

3          ΠΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ[HKF]        ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ        GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΜΑΥΡΕΣ +55Kgr 

 

1          ΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ_ΜΑΡΙΟΣ[HKF]            ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

2          ΣΥΝΟΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]        ΑΣ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    GREECE

 

3          ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ_ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ[HKF]    ΑΟ SHOTΟΚΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ           GREECE

 

3          ΠΑΤΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ        ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     GREECE

 

5          ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ   ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ         GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΜΑΥΡΕΣ -40 -45Kgr       

 

1          ΣΚΛΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ[HKF] ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ    GREECE

 

2          ΜΟΥΤΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]   ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

3          ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ[HKF]     ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 1999 ΜΑΥΡΕΣ -55Kgr  

 

1          ΣΚΛΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ[HKF]       ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ    GREECE

 

2          ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ[HKF]     ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

 KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2000 5ο – 1ο Kyu +50Kgr          

 

1          ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ[HKF]         ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ GREECE

 

2          ΚΛΕΙΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]            ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

3          ΚΑΡΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ[HKF] ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

3          ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE

 

5          ΚΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ[HKF][1] ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ[1]     GREECE

 

5          ΚΑΛΕΜΚΑΡΙΑΝ ΜΟΒΣΕΣ[HKF]   ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ          GREECE

 

7          ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]            ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ          GREECE

 

7          ΚΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]   ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ[HKF]           GREECE

 

9          ΝΤΕΜΠΟΥΚ ΑΙΜΙΛΙΟΣ[HKF]        ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

 KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2000 5ο – 1ο Kyu -35Kgr          

 

1          ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]           ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

2          ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]          ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2000 5ο – 1ο Kyu -40Kgr          

 

1          ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ[HKF]         ΣΕK ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ  GREECE

 

2          ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ[HKF][1]    ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

3          ΦΟΥΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ           GREECE

 

3          ΜΠΡΑΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ[HKF]           ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2000 5ο – 1ο Kyu -45Kgr          

 

1          ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ[HKF]           ΑΓΣ Η ΔΙΑΠΛΑΣΗ    GREECE

 

2          ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ         GREECE

 

3          ΝΤΟΥΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF]            ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE

 

3          ΚΑΟΥΤΖΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΟ[HKF]    ΑΣ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ     GREECE

 

5          ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[1]         ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

5          ΑΓΓΙΣΤΡΙΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF][1]        ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

7          ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE

 KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2000 5ο – 1ο Kyu -50Kgr          

 

1          ΚΟΥΡΛΙΑΦΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]   Α Σ Ε Κ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ    GREECE

 

2          ΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ[HKF] ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ GREECE

 

3          ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ[HKF]        ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

3          ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ          ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2000 ΜΑΥΡΕΣ -40Kgr  

 

1          ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ           GREECE

 

2          ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ[HKF]            ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

3          ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ[HKF]           Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ GREECE

 

3          ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF] Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2000 ΜΑΥΡΕΣ -45Kgr  

 

1          ΜΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]  ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

2          ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

3          ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2001 5ο – 1ο Kyu +45Kgr          

 

1          ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ[HKF]     Α Σ Ε Κ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ    GREECE

 

2          ΑΝΔΡΕΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE

 

3          ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ[HKF][1]        ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

3          ΚΟΛΛΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ       ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE

 

5          ΣΕΡΔΑΡΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ[HKF]    ΣΑΤΟΡΙ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΝΤΟ GREECE

 

5          ΤΟΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA          GREECE

 

7          ΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF][1]          ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

GREECE

 

7          ΒΕΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ[HKF]         ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ GREECE

 

9          ΓΡΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]            ΣΑΤΟΡΙ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΝΤΟ GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2001 5ο – 1ο Kyu -35Kgr          

 

1          ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF]        ΑΣ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    GREECE

 

2          ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF]      ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

3          ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF]       ΕΑΣΚ ΕΙΡΗΝΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ  GREECE

 

3          ΨΑΡΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ           ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ     GREECE

 

5          ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ[HKF]        ΣΑΤΟΡΙ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΝΤΟ GREECE

 

5          ΦΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]     Α.Σ.ΛΕΥΚ.-Λ.ΣΠΟΡ.ΣΕΝ.-L.SPOR.CENTER[HKF]           GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2001 5ο – 1ο Kyu -40Kgr          

 

1          ΑΒΕΤΙΣΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ[HKF]     ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ          GREECE

 

2          ΛΕΟΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ[HKF]       ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ[HKF]        GREECE

 

3          ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΜΑΡΙΟΣ[HKF]          Α. Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ[HKF]    GREECE

 

3          ΜΑΝΤΑΜΑΔΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ[HKF]           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ[HKF]         GREECE

 

5          ΜΙΑΡΗΣ ΓΕΩΓΙΟΣ_ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ         GREECE

 

5          ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΑΝΙΗΛ        ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

7          ΤΣΟΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ           GREECE

 

7          ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ[HKF][1] ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ      GREECE

 

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2001 5ο – 1ο Kyu -45Kgr          

 

1          ΜΠΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF]        Α Σ Ε Κ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ    GREECE

 

2          ΜΕΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ       ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ    GREECE

 

3          ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ[HKF]          Α. Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ[HKF]    GREECE

 

3          ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE

 

5          ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ[HKF]         ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  GREECE

 

5          ΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE

 

7          ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ[HKF]        ΑΓΣ Η ΔΙΑΠΛΑΣΗ    GREECE

 

7          ΚΟΛΖΟΒ ΚΥΡΙΛΛΟΣ[HKF]           ΑΣ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ     GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΕΣ +45Kgr 

 

1          ΜΠΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ[HKF]         ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ     GREECE

 

2          ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ            GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΕΣ -35 -40Kgr       

 

1          ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ[HKF][1]       ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN            GREECE

 

2          ΜΕΡΑΜΒΕΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ[HKF]      ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ    GREECE

 

3          ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ         GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΕΣ -45Kgr  

 

1          ΠΑΤΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ         GREECE

 

2          ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ[HKF]       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ            GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2002 5ο – 1ο Kyu +40Kgr          

 

1          ΑΙΧΜΑΛΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ[HKF]   ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ    GREECE

 

2          ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]        ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ[HKF]        GREECE

 

3          ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ_ΡΑΦΑΗΛ[HKF]   Γ.Σ. ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΛΗΜΝΟΥ[HKF]            GREECE

 

3          ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ[HKF]         ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ[HKF]           GREECE

 

5          ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF] ΑΣ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤ ΠΟΛ ΤΕΧΝΩΝ     GREECE

 

5          ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ[HKF]   ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

7          ΚΟΥΝΑNΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ[HKF][1] ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ[1]     GREECE

 

7          ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ[HKF]     ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ  GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2002 5ο – 1ο Kyu -30Kgr          

 

1          ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ[HKF]       ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ       GREECE

 

2          ΤΡΥΓΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ        ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΑΣ ΣΙΤΟ ΡΙΟΥ Κ     GREECE

 

3          ΚΑΡΑΛΕΞΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ[HKF]    ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

3          ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ    GREECE

 

5          ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ           GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2002 5ο – 1ο Kyu -35Kgr          

 

1          ΓΚΟΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ[HKF]          ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

2          ΚΡΑΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ_ΜΑΡΙΟΣ[HKF] ΑΓΣ Η ΔΙΑΠΛΑΣΗ    GREECE

 

3          ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ[HKF][1]        ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

3          ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ[HKF]      ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  GREECE

 

5          ΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ[HKF][1]        Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ[HKF]           GREECE

 

5          ΠΕΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ[HKF]  ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2002 5ο – 1ο Kyu -40Kgr          

 

1          ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ[HKF]    ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ        GREECE

 

2          ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ[HKF]          ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ           GREECE

 

3          ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ         ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

3          ΜΠΟΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]        ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

5          ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ[HKF]           ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ          GREECE

 

5          ΧΙΟΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ    GREECE

 

7          ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[HKF] ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ            GREECE

 

7          ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ_ΕΦΡΑΙΜ[HKF][1]         ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ -35Kgr  

 

1          ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]         Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ GREECE

 

2          ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ[HKF]         ΑΣΚ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ           GREECE

 

KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ -40 +40Kgr      

 

1          ΤΖΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ[HKF]       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ            GREECE

 

2          ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ_ΡΑΦΑΗΛ[HKF]        ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ GREECE

 

3          ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΑΣ ΣΙΤΟ ΡΙΟΥ Κ     GREECE

 

3          ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ[HKF]           ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ          GREECE

 

EMANA