Με επιτυχία ολοκληρώθηκε πριν από λίγες εβδομάδες η διοργάνωση του Submissionism με 20 παιχνίδια να περιλαμβάνονται συνολικά στην κάρτα. Διαβάστε αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Andreas Achniotis vs. Viktoras Soutas
Winner Andreas Achniotis by Submission (Triangle Choke) 2nd round 1:46 sec.
Jason Fox vs. Savvas Karypidis
Winner Savvas Karypidis by Points 2nd round 5:00sec.
Giorgos Dimitropoulos vs. Vasilis Dimakareas
Winner Giorgos Dimitropoulos by Submission (lapel choke) 1st round 7:25 sec.
Johaness Lundstrom vs. Ioannis Marakakis
Winner Johaness Lundstrom by Submission (Americana) 2nd round 1:15 sec.
Panagiotis Kontos vs. Antonis Arvanitakis
Winner Panagiotis Kontos by Points 2nd round 5:00sec.
Alexis Savvidis vs. Nikos Polydoros
Draw
Foto Xhori vs. Vaggelis Chormovas
Winner Foto Xhori by Submission (lapel choke) 2nd round 4:22 sec.
Mimoun Arbaoui vs. Dimitris Delis
Winner Mimoun Arbaoui by Submission (Anaconda choke) 1st round 1:02 sec.
Christina Tsantila vs. Maria Ormanopoulou
Winner Christina Tsantila by Points 2nd round 5:00sec.
Giannis Proios vs. Ilias Apostolopoulos
Winner Giannis Proios by Submission (heelhook) 1st round 7:44 sec.
UNDERCARD
Vivi Roustani vs. Christina Kamenitsa
Winner Vivi Roustani by DQ 2nd round 3:37 sec.
Joseph Tsoutouki vs. Thanasis Fitilis
Winner Joseph Tsoutouki by Submission (bow and arrow choke) 2nd round 3:15 sec.
Dimitris Koutras vs. Stelios Kardamitsis
Winner Stelios Kardamitsis by Submission (Straight footlock) 1st round 4:22 sec.
Giouli Stamouli vs. Eleni Moisidou
Winner Eleni Moisidou by Points 2nd round 5:00sec.
Pavlos Kefalas vs. Petros Karras
Winner Pavlos Kefalas by Submission (straight footlock) 1st round 9:58 sec.
Marios Markoglou vs Nikolaos Tsalikis
Draw
Enerildo Drougamenos vs. Giannis Nikas
Winner Enerildo Drougamenos by Submission (straight footlock) 1st round 2:38 sec.
Christos Laskaridis vs. Nikos Moustairas
Winner Nikos Moustairas by Submission (heel hook) 1st round 0:50 sec.
Giorgos Konstas vs. Thomas Kartas
Winner Thomas Kartas by Submission (triangle choke) 1st round 5:54 sec.
Konstantina Athanasiadou vs. Antonia Markou
Winner Konstantina Athanasiadou by Points 2nd round 5:00sec.