21/11/2019

Δείτε τα αποτελέσματα του Submissionism 3

  • Η επιλογή των πρωταθλητών στον εξοπλισμό μαχητικών αθλημάτων

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε πριν από λίγες εβδομάδες η διοργάνωση του Submissionism με 20 παιχνίδια να περιλαμβάνονται συνολικά στην κάρτα. Διαβάστε αναλυτικά τα αποτελέσματα:


Andreas Achniotis vs. Viktoras Soutas
Winner Andreas Achniotis by Submission (Triangle Choke) 2nd round 1:46 sec.

Jason Fox vs. Savvas Karypidis
Winner Savvas Karypidis by Points 2nd round 5:00sec.

Giorgos Dimitropoulos vs. Vasilis Dimakareas
Winner Giorgos Dimitropoulos  by Submission (lapel choke) 1st round  7:25 sec.

Johaness Lundstrom vs. Ioannis Marakakis
Winner Johaness Lundstrom by Submission (Americana) 2nd round 1:15 sec.

Panagiotis Kontos vs. Antonis Arvanitakis
Winner Panagiotis Kontos by Points 2nd round 5:00sec.

Alexis Savvidis vs. Nikos Polydoros
Draw

Foto Xhori vs. Vaggelis Chormovas
Winner Foto Xhori by Submission (lapel choke) 2nd round 4:22 sec.

Mimoun Arbaoui vs. Dimitris Delis
Winner Mimoun Arbaoui  by Submission (Anaconda choke) 1st round 1:02 sec.

Christina Tsantila vs. Maria Ormanopoulou
Winner Christina Tsantila  by Points 2nd round 5:00sec.

Giannis Proios vs. Ilias Apostolopoulos
Winner Giannis Proios  by Submission (heelhook) 1st round 7:44 sec.

UNDERCARD

Vivi Roustani vs. Christina Kamenitsa
Winner Vivi Roustani by DQ 2nd round 3:37 sec.

Joseph Tsoutouki vs.  Thanasis Fitilis
Winner Joseph Tsoutouki by Submission (bow and arrow choke) 2nd round 3:15 sec.

Dimitris Koutras vs. Stelios Kardamitsis
Winner Stelios Kardamitsis by Submission (Straight footlock) 1st round 4:22 sec.

Giouli Stamouli vs. Eleni Moisidou
Winner Eleni Moisidou by Points 2nd round 5:00sec.

Pavlos Kefalas vs. Petros Karras
Winner Pavlos Kefalas by Submission (straight footlock) 1st round 9:58 sec.

Marios Markoglou vs Nikolaos Tsalikis
Draw

Enerildo Drougamenos vs. Giannis Nikas
Winner Enerildo Drougamenos by Submission (straight footlock) 1st round 2:38 sec.

Christos Laskaridis vs. Nikos Moustairas
Winner Nikos Moustairas  by Submission (heel hook) 1st round 0:50 sec.

Giorgos Konstas vs. Thomas Kartas
Winner Thomas Kartas by Submission (triangle choke) 1st round 5:54 sec.

Konstantina Athanasiadou vs. Antonia Markou
Winner Konstantina Athanasiadou by Points 2nd round 5:00sec.