Διαβάστε αναλυτικά τα αποτελέσματα του Adrenaline Explosion που ολοκληρώθηκε με επιτυχία το προηγούμενο Σάββατο.
ADRENALINE FIGHTLIST 1
4ΑΔΑ -66 (ΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ)
VITALIC IRON HEAD MAIBORODA (MAD DOG) VS ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΡΜΑΓΟΣ ΤΕΑΜ)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ VITALIC IRON HEAD MAIBORODA (MAD DOG)
AMIN SOUFIAN EL HAMMOUCHI (HOLLAND/BELGIUM) VS LEVAN “THE WOLF” GURULI (MAGMA TEAM)
K1 72
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΟ CONTEST
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΡΑΜΑΣ) VS ARMANI DANIELYAN (STEFANIDIS TEAM)
ΒΟΧ-77
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΡΜΑΝΙ DANIELYAN (STEFANIDIS TEAM)
ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΒΟΧ
MAIK ΚΑΡΑΜΟΥΣΚΕΤΑΣ( FIGHT CLUB ΛΑΡΙΣΑ) VS ΚΑΡΣΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΚΙΝΕΖΟΣ ΤΕΑΜ)
Κ1 93+
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ “ΤΗΕ RUSSIAN BEAR” ΚΑΡΣΛΙΑΔΗΣ (KINEZOΣ ΤΕΑΜ)
ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
EXPLOSION FIGHTERS
ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (HURRICANE ΤΕΑΜ) VS ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΙΟΣΕ (GLADIATOR FIGHTERS)
-66 LOW KICK
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ “TMF” ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ (HURRICANE TEAM)
ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΝΝΑ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ) VS ΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΝΕΛΑ (ΑΡΜΑΓΟΣ ΤΕΑΜ)
Κ1-60
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΝΕΛΑ (AΡΜΑΓΟΣ ΤΕΑΜ)
ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ ) VS ΜΝΑΤΣΑΚΑΝΙΑΝ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ (GOLDEN GLOVES )
Κ1 -74
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ HIGH VOLTAGE ΜΝΑΤΣΑΚΑΝΙΑΝ (GOLDEN GLOVES)
ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
KRISTI ZEKA (ALBANIA) VS ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ (GLORY FIGHTERS LARISA)
K1 -60
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ (GLORY FIGHTERS LARISA)
ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
ADRENALINE FIGHTLIST 2
ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (HOURONTEAM) VS ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (FIGHT GYM)
BOX -66
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (FIGHT GYM)
ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
ENDRI JAKUPI (ALBANIA) VS ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΤITANES FIGHT CLUB)
K1 -74
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (TITANEΣ FIGHT CLUB)
ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟ KNOCK OUT
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ) VS ΓΚΕΡΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΑΡΜΑΓΟΣ ΤΕΑΜ)
Κ1 -76
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ( MAXHTEΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΖΩΝΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ (ΑΡΜΑΓΟΣ ΤΕΑΜ) VS ΓΙΑΝΝΗΣ “THE ARTIST” ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ( ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΗ (ΑΡΜΑΓΟΣ ΤΕΑΜ)
ME TEXNIKO KNOCK OUT
ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) VS ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ)
Κ1 -80
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ)
ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΟ KNOCK OUT
ALDO ZAIMI (LEVAN GURULI TEAM) VS ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ (GOLDEN GLOVES)
K1 -68
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: NIKHTHΣ ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ( GOLDEN GLOVES)
ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΖΩΝΗΣ
ΣΗΦΗΣ ΚΙΟΣΕ(ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ) VS VITALIC IRON HEAD MAIBORODA (MAD DOG)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: NIKHTHΣ VITALIC IRON HEAD MAIBORODA (MAD DOG)
ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ( FIGHT CLUB LARISA ) VS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΜΑΓΟΣ ΤΕΑΜ )
K1 -80
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: NIKHTHΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ARMAΓΟΣ ΤΕΑΜ)
ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΟ KNOCK OUT
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) VS ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (ULTRA FIGHTERS)
K1 -74
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ )
ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΕ ΕΧTRA ROUND
LABIS DIGAS (LEVAN GURULI TEAM) VS ΓΙΩΡΓΟΣ BIBILASVILLI (GLADIATOR FIGHTERS PERAIAS)
K1 -64
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΛΑΜΠΗΣ ΔΙΓΚΑΣ (LEVAN GURULI TEAM)
ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
ΜΠΕΚΑ ΝΤΟΥΓΚΛΑΤΖΕ( GOLDEN GLOVES) VS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΙΛΟΓΛΟΥ (GLADIATOR FIGHTERS PERAIAS) LOW – 45
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:ΙΣΟΠΑΛΙΑ
JOANNA KIPTIU (ALBANIA) VS ΣΟΦΙΑ ΟΜΠΟΛΑΣΒΙΛΙ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΡΑΜΑΣ)
LOW -63
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:ΙΣΟΠΑΛΙΑ
(ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΚΙΛΩΝ)
ΓΚΙΟΛΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Α.Σ ΚΙΝΕΖΟΣ ΤΕΑΜ) VS ΡΕΝΤΙΟΝ ΧΙΟΥΣΑ (GOLDEN GLOVES)
ΒΟΧ -68
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΚΙΟΛΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (A.Σ. ΚΙΝΕΖΟΣ ΤΕΑΜ)
ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
GELUKA ODZISHVILI (TITANS FIGHTERS KALTAKIS) VS ΚΑΖΕΠΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (Α.Σ. ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ)
K1-61
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΑΖΕΠΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (Α.Σ. ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ)
ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΞΑΝΘΗΣ) VS ΤΑΣΟΣ ΝΤΟΤΣΗ (ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ BOXING CLUB)
LOW -60
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΞΑΝΘΗΣ)
ΟΜΟΦΩΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (Α.Σ. ΚΙΝΕΖΟΣ ΤΕΑΜ ) VS ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ (GOLDEN GLOVES)
LOW -76
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ : ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ (GOLDEN GLOVES)
ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ