25/04/2024

Α.Σ Θησέας Αιτ/Νιας: Διακρίσεις στο διεθνές μίτινγκ της Αλβανίας

Διακρίσεις στο διεθνές πρωτάθλημα για τον σύλλογο

Εξαιρετικές εμφανίσεις για τους αθλητές του Α.Σ Θησέα Αιτ/Νίας στο διεθνές μίτινγκ που πραγματοποιήθηκε στην Αλβανία στην πόλη Τίρανα με συμμετοχή 450 αθλητών από πέντε χώρες και 26 συλλόγους κατακτώντας εννέα χρυσά- τρία ασημένια και ένα χάλκινο. Αναλυτικά η ανακοίνωση:

«Οι αθλητές το Σάββατο συμμετείχαν σε προπόνηση με αθλητές από την Αλβανία και μέλη της εθνικής ομάδας κάνοντας πολλά σπαρινγκ όπου την προπόνηση την πραγματοποίησε ο προπονητής του Α.Σ Θησέα Αιτ/Νιας Νίκος Κακαρέλης. Στους αγώνες ο σύλλογος μας κατέκτησε την τέταρτη θέση στην γενική κατάταξη. Οι αθλητές μας που κέρδισαν τα μετάλλια ήταν: